Team

Laagdrempelig, onafhankelijk en persoonlijk!

Laagdrempelig

Een laagdrempelig kantoor met mensen die oog hebben voor het belang van de klant. Dat is Schol! Opgericht in 2007 door Meindert Schreuder en Klaas Tol.

Onafhankelijk

Schol is onafhankelijk en biedt verzekeringen van meerdere maatschappijen. Daarnaast heeft Schol ook een makelaardij met een focus op de aan- of verkoop van uw woning en taxaties.

Persoonlijk

Schol onderscheidt zich onder meer door een persoonlijke aanpak. Wij staan altijd open voor vernieuwing en innovatie, zonder daarbij de kwaliteit uit het oog te verliezen.

Klaas
Tol

Directie

ktol@scholopurk.nl

Arie
van Urk

Directie | Verzekeringen

avanurk@scholopurk.nl

Albert
Schreuder

Directie | Verzekeringen  

aschreuder@scholopurk.nl

Marike van
der Meulen

Hypotheken | Makelaardij

mvandermeulen@scholopurk.nl

Grietje
Zeeman

Receptie

receptie@scholopurk.nl

Linda
de Boer

Receptie

receptie@scholopurk.nl

Ingrid
Brands

Verzekeringen

ibrands@scholopurk.nl

Albert
Hoekman

Verzekeringen

ahoekman@scholopurk.nl

Anouk
Schippers

Verzekeringen

aschippers@scholopurk.nl

Julian
van Bruggen

Verzekeringen

jvanbruggen@scholopurk.nl

Marieke
Hartman

Verzekeringen

verzekeringen@scholopurk.nl

Margreet
Brands

Verzekeringen | Schade

mbrands@scholopurk.nl

Saskia
Brusse

Verzekeringen | Schade

sbrusse@scholopurk.nl

Geraldine Molenaar

Verzekeringen | Schade

verzekeringen@scholopurk.nl

Jelle
Loosman

Hypotheken

jloosman@scholopurk.nl

Marloes
Slump

Hypotheken

mslump@scholopurk.nl


Hypotheken

Hypotheken

hypotheken@scholopurk.nl

Jonathan
Kaptijn

Hypotheken

jkaptijn@scholopurk.nl

Age
Mulder

Makelaardij

makelaardij@scholopurk.nl

Bram
Brouwer

Inkomen

bbrouwer@scholopurk.nl

Jan Pieter
Schaak

Inkomen

jpschaak@scholopurk.nl

Daniek
Kramer

Inkomen

dkramer@scholopurk.nl

Margriet
Romkes

Arbodienst

mromkes@scholopurk.nl

Monique
Habets

Arbodienst 

mhabets@scholopurk.nl

Hanneke
Vos

Arbodienst 

hvos@scholopurk.nl

Babette Romkes-nieuwkopie

Babette
Romkes

Arbodienst

bromkes@scholopurk.nl

Albertine Roos-nieuwkopie

Albertine
Roos

Arbodienst | Boekhouding

aroos@scholopurk.nl

Vincent
den Boef

Boekhouding

boekhouding@scholopurk.nl

Schol is betrokken bij