Team

Laagdrempelig, onafhankelijk en persoonlijk!

Laagdrempelig

Een laagdrempelig kantoor met mensen die oog hebben voor het belang van de klant. Dat is Schol! Opgericht in 2007 door Meindert Schreuder en Klaas Tol.

Onafhankelijk

Schol is onafhankelijk en biedt verzekeringen van meerdere maatschappijen. Daarnaast heeft Schol ook een makelaardij met een focus op de aan- of verkoop van uw woning en taxaties.

Persoonlijk

Schol onderscheidt zich onder meer door een persoonlijke aanpak. Wij staan altijd open voor vernieuwing en innovatie, zonder daarbij de kwaliteit uit het oog te verliezen.

Meindert Schreuder

Directie

mschreuder@scholopurk.nl

Klaas
Tol

Directie

ktol@scholopurk.nl

Arie
van Urk

Verzekeringen

avanurk@scholopurk.nl

Margreet
Brands

Verzekeringen & Schade

mbrands@scholopurk.nl

Saskia
Brusse

Verzekeringen & Schade

sbrusse@scholopurk.nl

Marloes
Slump

Verzekeringen & Hypotheken

mslump@scholopurk.nl

Albert
Schreuder

Verzekeringen

aschreuder@scholopurk.nl

Albert
Hoekman

Boekhouding & verzekeringen

ahoekman@scholopurk.nl

Vincent
den Boef

Boekhouding

boekhouding@scholopurk.nl

Marike van
der Meulen

Hypotheken

mvandermeulen@scholopurk.nl

Jelle
Loosman

Hypotheken

jloosman@scholopurk.nl

Miriam
Bandstra

Makelaardij

mbandstra@scholopurk.nl

Age
Mulder

Makelaardij

makelaardij@scholopurk.nl

Bram
Brouwer

Inkomen

bbrouwer@scholopurk.nl

Jan Pieter
Schaak

Inkomen

jpschaak@scholopurk.nl

Margriet
Romkes

Arbodienst

mromkes@ontzorgdesk.nl

Patty
de Boer

Arbodienst

pdeboer@ontzorgdesk.nl

Monique
Habets

Arbodienst 

mhabets@ontzorgdesk.nl

Albertine
Roos

Arbodienst

aroos@ontzorgdesk.nl

Schol is betrokken bij